HAKKIMIZDA

1961 yılında kurulan Duru Turizm, yüksek marka bilinirliği ve güçlü marka imajı sayesinde hizmet alanlarını genişleterek bugünkü etkin konumuna gelmiştir ve DURU GROUP olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Geçmişten günümüze deneyimi ile kendi alanında Türkiye'nin en köklü firması olan Duru Group'un genç, dinamik ve alanında uzmanlardan oluşan ekibi, ulusal ve uluslararası önde gelen birçok firmaya hizmet vermektedir.


Grup çatısı altında Duru Turizm, Duru Incentives, Duru Events ve Duru 1961 Creative ile yurtiçi ve yurtdışı bilet, konaklama, transfer, gezi, seyahat, toplantı, seminer, kongre, konferans organizasyonları, açılış, yıl dönümü, lansman ve tanıtım aktiviteleri, fuarlar ve aklınıza gelecek her türlü etkinlik konusunda yaratıcı ve destekleyici çözümler sunulmaktadır.


Duru Group, hizmet sektörünün gerektirdiği sorumluluk duygusu ve profesyonel yaklaşım bilinci ile yüksek müşteri memnuniyetini her zaman birincil hedefi olarak özümsemiştir. Güven listesi her geçen gün büyüyen Duru Group, sizlerin yakın ilgisi sayesinde daha uzun yıllar büyük başarılara imza atarak yolunda ilerlemeye devam edecektir.Başarılı anları sizinle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.